Κοπή Βασιλόπιτας

20 Φεβρουαρίου 2019 Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Κοπή Βασιλόπιτας Εκδηλώσεις 4dimchalk

Κοπή Βασιλόπιτας Την Πέμπτη 24 Ιανουαρίου 2019 ο Σύλλογος Δασκάλων και ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του 4ου Δημοτικού σχολείου Χαλκίδας έκοψαν την Πρωτοχρονιάτικη πίτα παρουσία του Διευθυντή κ. Γεραση Γιώργου. Όλοι περίμεναν με ανυπομονησία να βρουν το τυχερό φλουρί. Η τυχερή της χρονιάς ήταν η κ. Ελένη Σπηλιωτου που έχει αναλάβει τη φροντίδα του ολοήμερου τμήματος. Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων είχε δωράκια για όλους τους τυχερούς καθώς μοιράστηκαν κομμάτια σε όλους τους μαθητές του σχολείου και ένας μαθητής από κάθε τμήμα δέχτηκε το δωράκι έκπληξη. Καλή και δημιουργική χρονιά για όλους τους μαθητές και δασκάλους!!!