Γενική Συνέλευση του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας

25 Σεπτεμβρίου 2019 Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Γενική Συνέλευση του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας Ανακοινώσεις συλλόγου 4dimchalk

Σας προσκαλούμε να πάρετε μέρος στην Γενική Συνέλευση του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας, που θα πραγματοποιηθεί σήμερα Τετάρτη 25/09/2019 και ώρα 6:00μμ στο χώρο του σχολείου.

Τα θέματα της  Γενικής Συνέλευσης είναι τα εξής:

• Γνωριμία με τους νέους γονείς
  • Ενημέρωση για τις δράσεις του περασμένου έτους 2018-2019
  • Παρουσίαση και συντονισμός ενεργειών, σύμφωνα με το πλάνο του νέου έτους 2019-2020
  • Οποιοδήποτε άλλο θέμα επιθυμείτε να συζητήσουμε που αφορά το σχολείο

Σας καλούμε όλους να στηρίξετε τις ενέργειες του συλλόγου μας, με την παρουσία σας στη συνέλευση. Ο σύλλογος εκπροσωπεί τους γονείς και κηδεμόνες των παιδιών – δηλαδή όλους εμάς.

Οι απόψεις σας, μπορούν να βοηθήσουν να γίνουν όσο το δυνατό περισσότερα και καλύτερα πράγματα για τα παιδιά και το σχολείο μας.

Με εκτίμηση,

το Δ.Σ. του συλλόγου γονέων και κηδεμόνων

του 4ου Δημοτικού σχολείου Χαλκίδας