ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ? ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΜΑΣ

9 Απριλίου 2019 Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ? ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΜΑΣ Ανακοινώσεις συλλόγου 4dimchalk

Αγαπητοί  γονείς,

ο Σύλλογός μας θα πραγματοποιήσει ημερήσια εκδρομή την Κυριακή 19 Μαΐου 2019  στο Ναύπλιο, με ενδιάμεση στάση στον αρχαιολογικό χώρο των Μυκηνών.

Το κόστος συμμετοχής στην εκδρομή είναι 12 ? ανά άτομο.

Στην τιμή αυτή περιλαμβάνεται η μεταφορά με μισθωμένα λεωφορεία. Η είσοδος στον χώρο των Μυκηνών (δεν είναι υποχρεωτική) δεν συμπεριλαμβάνεται.

Κατά την εκδρομή τα παιδιά θα πρέπει απαραιτήτως να συνοδεύονται από ενήλικα.

Παρακαλείσθε να συμπληρώσετε μία αίτηση εκδήλωσης ενδιαφέροντος αναφέροντας κάθε παιδί και κάθε ενήλικα, που θα συμμετέχουν στην εκδρομή και να τη δώσετε στον/ην δάσκαλο/α της τάξης μέχρι την Πέμπτη 18 Απριλίου 2019.

Παρακαλούμε να τηρηθεί αυστηρά η ημερομηνία επιστροφής των δηλώσεων και καταβολής του απαιτούμενου χρηματικού ποσού, για τον καλύτερο προγραμματισμό της εκδρομής.

Με εκτίμηση,
το Δ.Σ. του συλλόγου γονέων και κηδεμόνων
του 4ου Δημοτικού σχολείου Χαλκίδας