ΚΟΠΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΗΣ ΠΙΤΑΣ

24 Ιανουαρίου 2018 Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΚΟΠΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΗΣ ΠΙΤΑΣ Εκδηλώσεις 4dimchalk

Την Πέμπτη 18 Ιανουαρίου 2018 πραγματοποιήθηκε η κοπή της Πρωτοχρονιάτικης πίτας στο γραφείο του 4ου  Δημοτικού Σχολείου, από τον Διευθυντή και τον υποδιευθυντή του Σχολείου, παρουσία του διδακτικού προσωπικού και του Διοικητικού Συμβουλίου του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων. Το τυχερό νόμισμα κέρδισε η εκπαιδευτικός του ΣΤ1 τμήματος Κα Σπυροπούλου Βασιλική και της ευχόμαστε κάθε τύχη και προκοπή στη ζωή της. Ακολούθησε η κοπή της πίτας για κάθε τμήμα χωριστά ενώ το Διοικητικό Συμβούλιο του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων μοίρασε δώρα στους τυχερούς μαθητές. Ένα μεγάλο ευχαριστώ στους/στις δασκάλους/λες για το ζεστό, ανθρώπινο και συναδελφικό κλίμα που καλλιεργούν στο σχολείο, στο Διοικητικό Συμβούλιο του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων για την βοήθεια και τη συμπαράσταση που προσφέρουν και βέβαια στους μαθητές μας για το χαρακτήρα και την πρόοδό τους.

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΙ ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΗ!